Yorumlar


Misafir : Curenaku

Mesaj

Mükemmel

"Otele girmek icin aldigimiz dar sokaklar beni sanki Mardin’deki kendi evime gidiyormusum hissettirdi. Kapidan girer girmez de mukemmel bir misafirperverlikle karsilastik. Sanki bizden baska musterileri yokmus, sadece biz varmisiz gibi de ozel bir ilgi. Otelin her kosesi ozenle dusunulmus ve islenmis. Odalar, ortak alan mekanlari hepsi birbirinden harikaydi. Bir daha ki gelisimde mutlaka konaklayacagim bir yer burasi. Mutlaka tabsiye ederim!"

Mart 2019 - Kaynak : tripadvisor.comMisafir : Semra Bayrak

Mesaj

Teşekkürler Selçuklu Konağı

"Tek kelime ile mükemmel.Mardinin en güzel manzaralı konağı.Biz çok şanslıyız , çünkü ilk misafirleriydik.Odamız konağın en güzel odasıydı,kral dairesi.Her yer mis gibi sabun kokuyordu ve çok temizdi.Personel inanılmaz ilgili ve yardımseverdi.Her konuda çok yardımcı oldular.Gece üşümeyelim diye odamıza ekstradan ısıtıcı getirdiler.Yani tek kelimeyle mükemmel bir işletme,mükemmel manzara,mükemmel hizmet.Bir daha Mardin”e gelirsek konaklayacağımız tek yer yine burası olur.Herşey için teşekkürler."

Mart 2019 - Kaynak : tripadvisor.comMisafir : Hakan B.

Mesaj

Mardinin en güzel oteli

"Konumu çok güzel.Tertemiz bir otel .Bence Mardinin en güzel otelinden biri hatta en güzeli. Başka yer aramayın. Özelikle çalışan arkadaşların ilgi ve alakası bizi hayran bıraktı. Tam anlamıyla mükemmel. 
Her şey için teşekkür ederiz ."

Mart 2019 - Kaynak : tripadvisor.com