Yorumlar


Misafir : Murat Can Kiremit

Mesaj

Hayaller

"Bir sosyal medya jargonu var: 'Hayaller Paris gerçekler...' diye. Ben bundan sonra bir oteli tanımlayacaksam 'Hayaller Selçuklu Konağı gerçekler....' diye tarif ederim burayı. 
Oda, manzara, çalışanlar, adının anlamını bilince şaşıran Zozan Hanım hepsi mükemmel. Yine geleceğim..."

Nisan 2019 - Kaynak : tripadvisor.comMisafir : Pınar Köse

Mesaj

Muhteşem Bir Butik Otel

"Otel tarihi konak, zevkle dosenmis, ve cok temiz. Odalar, yataklar mis gibi kokuyor. Her odanin kendine has konsepti var. Otel calisanlari cok guleryuzlu ve yardimsever. Otelin muhtesem bir mezopotamya manzarasi var. Sahibi Ozlem Hanim konuklariyla tek tek ilgileniyor ve guleryuzlu misafirperver bir insan. Kahvaltisi yoresel tatlardan olusuyor ve hepsi birbirinden leziz. Tekrar gidecegimiz bir otel. Cok cok memnun kaldik. Ozlem Hanim’a Zozan Hanim’a cok tesekkur ederim."

Nisan 2019 - Kaynak : tripadvisor.comMisafir : Elif Reçber

Mesaj

Doğru Adres

"Mardin’de kalıp kalabileceğim, çalışanların inanılmaz yardımcı, özverili ve sıcak kanlı olduğu en doğru otel! Eski Mardin, Selçuklu konağı kişisel olarak bana çok iyi geldi. Stratejik olarak konumu çok iyi, manzarası mükemmel, çalışanların problem çözmekte üzerine yok. Özellikle Zozan Hanım ve Zeyni Bey’e çok teşekkür ederim hiçbir konu ile ilgili endişeye mahal vermeden çok güzel bir tatil geçirmeme sebep oldular. Yakında tekrar görüşmek üzere..."

Nisan 2019 - Kaynak : tripadvisor.com