Yorumlar


Misafir : Melikşah

Mesaj

Harika Bir Otel

"İlk defa mardine geldik ve Selçuklu konağında 2 gece konakladık
Konum mükemmel çünkü gizemli mardin sokaklarından geçerek girilen mezopotamya ovasına hakim bir otel.. Her biri ayrı bir konseptte tefriş edilmiş otelin tarihi ile uyumlu tarihi özelliklerine uygun restore edilmiş güzel odalar ( biz Mahmut bey odasında kaldık), Çalışanlar sıcakkanlı ilgili yardımsever hepsine ayrı ayrı teşekkürler. Verdiğiniz parayı da hak ettiğini düşünüyorum.Selçuklu konağının uzun yıllar kalitesinden ödün vermeden hizmet vermesini diliyorum."

Mayıs 2019 - Kaynak : tripadvisor.comMisafir : Ayça Seren

Mesaj

Muhteşem Bir Otel

"ben yorumları okumadan gitmiştim önyargılı olmamak adına ama gittiğim en güzel otellerin içinde olduğunu söyleyebilirim ve mardinin bence en iyi oteli muhteşem bir kahvaltı ve manzara ile güne başlıyorsunuz, calışanların sıcakkanlılığı ve ilgisi için burdanda teşekkür etmek istedim, bence mardin midyat bölgesine gelmeyi düşünüyorsanız bu otelde yerinizi ayırtın hemde hiç düşünmeden :)"

Nisan 2019 - Kaynak : tripadvisor.comMisafir : Mehmet Uğur A.

Mesaj

Harikaydı

"26-28 Nisa'n tarihlerinde çok güzel bir havada, Mardin ziyaretimizde kaldığımız muhteşem bir konak tüm misafirperverliği ve cana yakınlığıyla otel sahibi Özlem Hanıma ve tüm çalışanlarına bir kez daha teşekkürler. Mezopotamya'ya karşı güzel bir kahvaltı yapmak isterseniz bu muhteşem konağı tercih edebilirsiniz."

Nisan 2019 - Kaynak : tripadvisor.com